м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполева) 17Ж, Київ, Україна
+380 (99) 480-79-10
+380 (44) 400-04-04
Опис товару
Jasic ARC-180 (Z208) - це зварювальний інвертор для ручного дугового зварювання (MMA) і наплавлення на постійному струмі всіх видів і марок сталей, а також для аргонодугового (TIG) зварювання. Можлива робота електродами з основним і рутил-основним покриттям діаметрами 1.5-4.0 мм. При використанні в режимі аргонодугового зварювання підпал здійснюється контактним способом.
ARC-180 (Z208) належить до PRO-серії апаратів, відмінні риси яких - сучасний ергономічний дизайн, розширений діапазон зварювального струму і поліпшена система відведення тепла. В конструкції використана IGBT-технологія. Точні регулювання параметрів і наявність спеціальних функцій дозволяють домогтися ідеальної якості зварного шва в будь-якому просторовому положенні.
Маленький і надійний апарат - відмінне рішення для застосування в побуті і виробництві. Дуже проста і зрозуміла навіть новачкові панель управління. Живиться від стандартної мережі 220В.
Основні функції та особливості:
ручне дугове зварювання (MMA)
аргонодуговая зварювання (TIG)
«антизалипания» (anti stick)
«гарячий старт» (hot start)
«форсаж дуги» (arc force)
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
тримач електроду з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, для роботи в режимі аргонодугового зварювання потрібен пальник з вентильним керуванням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 180 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.5 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 70 В |
| Номінальний зварювальний струм | 180 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 313 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна споживана потужність | 8 |
| Тривалість навантаження | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 600 ₴



