Зварювальні пальники MIG\MAG Abicor Binzel, TBI
Зварювальні пальники
Пальник напівавтомат – невід'ємний аксесуар для майстрів, які працюють зі зварюванням у середовищі захисних газів. Це деталь, яка вимагає не тільки дбайливого відношення, але і періодичної заміни, так як в робочому процесі на неї припадають різні навантаження: вплив вуглекислоти, дроту, високих температур, можливі падіння і т. д.
Якщо ви придбали апарат класу «економ», то, швидше за все, пальник буде вбудована безпосередньо в його корпус, тому для її заміни треба буде знімати обшивку корпуса, демонтувати старий аксесуар і встановлювати новий. Зварювальні пальники у напівавтоматах серії «профі» знімаються практично одним рухом руки: на корпусі апарату є спецгнездо для евроразъема пальника.
Крім цього, заміні підлягають деякі деталі в самій пальнику. Наприклад, час від часу необхідно міняти зварювальну спіраль, через яку проходить дріт. Оскільки не всі зварювальні дроту можуть похвалитися винятковою якістю і чистотою, знос подає спіралі може бути значним. Також періодичній заміні підлягають зварювальні сопла, які під час зварювання знаходяться під серйозними тепловими навантаженнями (не забуваємо, що на них постійно налипають зварювальні бризки). Плюс до цього вам доведеться міняти струмознімні наконечники (деталь, яка вимагає найбільш частої заміни, так як її внутрішній отвір постійно розточується сталевий дротом).
Зварювальні пальники: що потрібно знати?
Існує кілька видів зварювальних пальників:
• для напівавтоматів з охолодженням рідиною – призначені для підключення до потужної апаратури (від 315 Ампер), працюю в тандемі з блоком циркуляції, також вимагають для роботи рідкий охолоджуючий агент;
• простіші моделі – для звичайних напівавтоматів, які використовуються на невеликих виробництвах і СТО (охолодження таких пальників відбувається повітрям).
При купівлі ви повинні пам'ятати, що будь-яка пальник напівавтомат повинна відповідати робочої струмового навантаження. Крім цього, її корпус повинен бути з ударостійкого і морозостійкого пластика, ручка повинна бути зручною (з хорошою розподіл) і ергономічною, штанг-пакет також не повинен боятися морозів.
Правильний вибір пальника – основа гарного робочого процесу, так як саме від цього зварювального аксесуара залежить якісний шов.
Якщо говорити про довжину шланг-пакета, то найпопулярнішими є довжини у 3 (побутові потреби), 4 або 5 м (для професійних робіт, дані шланг-пакети вимагають установки подаючого механізму з 4-ма роликами і особливої уваги до прамолинейности спіралі).
Професіонали стверджують, що пальник mig з кулястим шарніром біля основи – одна з найзручніших пальників (шукайте значок Grip на пристрої), так як вона знижує навантаження на кисть і дозволяє легко маневрувати собою при роботі.
Не забувайте, що при купівлі пальники для напівавтомата потрібно знати діаметр дроту, з якою будете працювати, а також уточнити, під який саме діаметр стоїть на пальнику подає спіраль. Для кожного діаметра повинна бути своя подає спіраль.
Що пропонує наш склад?
В нашем каталоге вы найдете не только различные модели сварочных горелок, но и все необходимые комплектующие к ним. Мы также готовы предложить разнообразную сварочную химию для упрощения работы мастера.
При заказе горелки уточните технические детали вашей покупки и проконсультируйтесь с нашими специалистами. Мы поможем вам подобрать оптимальную аппаратуру и, возможно, значительно снизить затраты (поскольку очень часто покупатели выбирают дорогостоящие модели, которые им абсолютно не нужны в работе и могут быть заменены на более экономически выгодные варианты).
Увага! Перед замовленням матеріалів уточніть марку своєї пальника щоб уникнути нерозумних покупок.