
Пальник ацетиленовий газозварювальний Г2С-Міні 2277578 KRASS
- Немає в наявності
- Код: 2277578
1 126 ₴
- +380 (44) 400-04-04
- +380 (66) 479-70-75
Загальні відомості про ацетиленовий пальник Г2С-міні
Пальники газопламовані універсальні типів Г2С-міні (малої потужності) із суцільновтяними наконечниками іменувані надалі — пальники, призначені для ручних процесів ацетилено-кисневе зварювання, паяння, нагрівання та інших різновидів газопламового оброблення металів.
Основні параметри пальників відповідають вимогам ГОСТ 1077-79 "Горежки однопламні універсальні для ацетилено-кисневої зварювання, паяння та підігрівання".
Технічні характеристики газової пальники Г2С-міні
Комплект постачання ацетиленового пальника Г2С-міні
Комплект постачання пальника вказаний у таб.2 орієнтовно, конкретно встановлюється під час складання договору між споживачем і виробником.
Запасні частини індивідуально замовлення.
Пристрій і принцип роботи газового пальника Г2С-міні
Пальник складається з ручки та комплекту наконечників. Ручка пальника має вентиляційні вентилі кисню й ацетилену. До ручки по гумових рукавах (ГОСТ 9356) через ніпель і штуцер із правою різзю М16х1,5, подається кисень, а через ніпель і штуцер із лівою різзю М16х1,5LH, подається ацетилен. До корпусу за допомогою накидної гайки кріпиться наконечник, що складається зі змішувальної камери, інжектора, трубки, ніпелю, мундштука.
Кисень, що подається через ніпель до вентиля та далі через дозувальний отвір інжектора, створює розрідження перед циліндричним каналом змішувальної камери, у яку засмоктується ацетилен і відбувається змішування. Утворена горюча суміш рухається трубкою до циліндричного вихідного каналу мундштука, на виході з якого суміш горить. Регулювання потужності полум'я в межах одного наконечника виробляється вентилями. Ступенева зміна потужності полум'я здійснюється зміною наконечників.
Підготовка до роботи ацетиленової пальники Г2С-міні
Перед початком роботи переконайтеся в справності обладнання та перевірте:
- герметичність приєднання рукавів, усіх роз'ємних і паяних з'єднань;
- наявність розрядження (підсмоктування) в каналі пального газу.
Встановіть робочий тиск газів відповідно до таб.1 редукторами на балонах.
Відкрийте на 1/4 оберту кисневий вентиль і на 1/2 оберту вентиль ацетилену, запаліть паливну суміш. Відрегулюйте вентилями пальника "нормальне" полум'я.
Вимикання подавання газів відбувається зворотно: горючий газ, кисень.
Зтримайте пальник у чистоті, періодично очищайте наконечник від нагару та бризок металу за допомогою нажданого полотна або дрібного напилка.
Заходи безпеки під час роботи ацетиленової пальником Г2С-міні
До роботи зі зварювання допускаються обличчя не молодше за 18 років, які пройшли медичне свідчення, відповідне навчання, інструктаж, перевірку знань техніки безпеки та мають практичні навички з обслуговування цього обладнання.
Щоб уникнути опіків, робочі мають мати спецодяг.
Для захисту органів слуху зварнику треба застосовувати засоби індивідуального захисту.
Для захисту зору від впливу ультрафіолетових та інфрачервоних променів полум'я робочі мають мати захисні окуляри закритого типу.
Працювати без засобів пожежогасіння на робочих місцях забороняється.
Під час експлуатації пальника застосування дефектних і складових рукавів забороняється.
Роботи з відкритим полум'ям мають здійснюватися на відстані не менш ніж:
- 10 метрів від переносних генераторів ацетилену та груп балонів;
- 3 метрів від газопроводів.
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | GCE Group |
Країна виробник | Чехія |
Гарантійний термін | 12 міс |
Максимальна робоча температура | 40 град. |
Мінімальна робоча температура | -20 град. |
Тип | Різак |
Габаритні розміри | |
Довжина | 485 мм |
- Ціна: 1 126 ₴