м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполева) 17Ж, Київ, Україна
+380 (99) 480-79-10
+380 (44) 400-04-04
вверхвниз

Опис товару
Jasic TIG-315P AC/DC (E103) – це зварювальний інвертор для аргонодугового (TIG), а також ручний дугового (MMA) зварювання на постійному і змінному струмі. Ключова особливість апаратів, які можуть працювати як на змінному, так і на постійному струмі — це можливість зварювати за допомогою одного апарату як нержавійку і титанові сплави, так і алюміній. Також для зварювання тонких матеріалів в апараті передбачений режим аргонодугового зварювання з пульсацією (TIG Pulse).
Jasic TIG-315P AC/DC (E103) — це апарат професійного використання, потужний і достатньо громіздкий. Надійний і міцний корпус для роботи в польових умовах і не тільки. В основі конструкції лежить блок MOSFET-транзисторів, з-за чого габарити і вага апарату більш значні, ніж у апаратів на основі IGBT. Живлення від промислової трифазної мережі електроживлення 380В. Також є можливість підключити педаль дистанційного керування, роз'єми для підключення якої винесені на передню панель і блок рідинного охолодження зварювального пальника.
Панель управління апаратом дозволяє точно налаштувати широкий спектр параметрів зварювального циклу, таких як:
зварювальний струм
базовий струм (для імпульсного режиму)
час продувки перед і після закінчення зварювання
час плавного зниження зварювального струму
форсаж дуги
частота імпульсів
шпаруватість
баланс полярності
Основні функції та особливості:
аргонодугове зварювання (TIG)
ручне дугову зварюванняMMA)
режими роботи 2Т/4Т
«форсаж дуги» (arcforce)
індикація перегріву
Комплектація:
зварювальний апарат
пальник WP-18 (рідинне охолодження)
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 37 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 15 мм |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4.8 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 315 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 15 А |
| Напруга живлення | 380 В |
| Напруга холостого ходу | 45 В |
| Споживана потужність (W) | 8.9 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ПВ (при 40°C) | 20 % |
| Зварювальний струм при ПВ 100% | 200 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 300 ₴


