м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполева) 17Ж, Київ, Україна
+380 (99) 480-79-10
+380 (44) 400-04-04
вверхвниз

Опис товару
Jasic MIG-250 (N270) – це професійний зварювальний інвертор, який може використовуватися для напівавтоматичного зварювання в середовищі захисних газів (MIG/MAG), а також для ручного дугового зварювання (MMA). Апарат працює як дротом суцільного перерізу, так і порошкової (потрібна заміна роликів подаючого механізму).
MIG-250 (N270) - це повноцінний пересувний зварювальний пост. Зварювальний джерело і механізм подачі дроту зібрані в одному корпусі, який встановлений на візок. У задній частині візок утворює спеціальний майданчик, на яку встановлюється балон з газом. У конструкції використана IGBT-технологія, що робить апарат більш надійним і менш шумним, а також дозволяє зберегти відносно невеликі габарити і вагу. Механізм подачі дроту двороликовый, його потужності достатньо для стійкої роботи пальником з 3-метровим шлан-пакетом. Можливе встановлення касети з дротом вагою до 15 кг. Апарат розрахований на роботу з дротом діаметром 0.6/0.8/0.9/1.0 мм.
Керування інвертором просте і зрозуміле. Панель керування апаратом досить проста: три рукоятки з плавним ходом відповідають за регулювання сили струму, напруги та швидкості подачі зварювального дроту. Для індикації сили струму і напруги встановлені цифрові дисплеї. Вибір режиму зварювання (MMA/MIG) здійснюється тумблером, також як і вибір типу пальника (стандартний для напівавтоматичного зварювання / пістолетного типу (Spool Gun)). Зварювальний пальник підключається через роз'єм типу KZ-2, поруч з яким встановлено штекер для перемикання полярності для роботи порошковим дротом. На задній панелі встановлений роз'єм з живленням 36 В для підключення підігрівача газу. Для роботи пальника пістолетного (Spool Gun) типу з вбудованою котушкою на передню панелі встановлений роз'єм (9 pin). Живлення апарату від промислової електричної мережі 380В (3 фази).
Основні функції та особливості:
напівавтоматичне зварювання (MIG/MAG)
ручне дугове зварювання (MMA)
«гарячий старт» (Hot Start)
індикація перегріву
прогін і допалювання дроту в кінці зварювання
Комплектація:
зварювальний апарат
клема маси з кабелем
інструкція з експлуатації
Шановні покупці, зверніть увагу, зварювальний пальник не входить в комплект постачання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 47 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальна швидкість подачі дроту | 16 м/хв |
| Максимальне відхилення напруги | 15 % |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальна швидкість подачі дроту | 1.5 м/хв |
| Мінімальний зварювальний струм | 25 А |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 616 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 296 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 15 |
| Максимальний діаметр дроту | 1 |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.6 |
| Номінальна споживана потужність | 7.8 |
| Тривалість навантаження | 35 |
| Частота струму | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 700 ₴


