м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполева) 17Ж, Київ, Україна
+380 (99) 480-79-10
+380 (44) 400-04-04
вверхвниз

Апарат для плазмового різання Jasic CUT-45 PFC (L2S42) EVO20
- В наявності
- Код: CUT.L2S42_k
44 990 ₴
+380 (99) 480-79-10
Загальний (+viber).
- +380 (44) 400-04-04Самовивіз НЕДОСТУПНИЙ.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
EVO20 – лінійка сучасних зварювальних апаратів від компанії Jasic. Це одразу візуально відстежується по новому дизайну обладнання, насамперед екрану під кутом 45°. Таке рішення допомагає зручно і швидко відстежувати потрібну інформацію в тому положенні, в якому знаходиться зварник на даний момент. Тепер не потрібно присідати, або нахилятись, щоб побачити значення тих чи інших параметрів зварювання.
Окрім нахилу екрану обладнання EVO20 зазнало змін в порівнянні з іншими апаратами Jasic в наступному:
збільшений екран з використанням технології ClearVision, що підвищує чіткість зображення на екрані та його видимість під променями сонця
особлива конструкція внутрішніх компонентів для збалансованої системи охолодження повітряним потоком
підвищена енергоефективність, що дозволяє знижувати електроспоживання у режимі очікування приблизно до 50 Вт
Jasic CUT-45 PFC (L2S42) EVO20 - компактний інверторний апарат для повітряного плазмового різання. Завдяки мінімалістичній панелі керування він простий у використанні та не потребує складних налаштувань. Оптимально підходить як для невеликих майстерень, так і для домашнього використання.
Основні функції та особливості:
режими різання: 2Т/4Т/сітка (перфорований матеріал)
PFC (корекція коефіцієнта потужності), яка надає можливість працювати в мережі зі значними стрибками напруги та працювати з генератором
Панель керування складається з ручки енкодера та двох кнопок. Ручкою виставляється значення сили струму. При натисненні на неї та недовгого тримання, відкривається технічне меню. Зеленою кнопкою обирається потрібний режим різання. Друга кнопка для тестового подавання повітря.
Характеристики:
товщина чистового різання 14 мм
товщина розділового різання 25 мм
підпал дуги пневмоконтактний
напруга живлення 115 / 230В ± 15%
Комплектація:
Jasic CUT-45 PFC (L2S42) EVO20
плазмотрон IPT-40, 5 м
клема маси з кабелем
фільтр-регулятор
шланг, 1м
інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Вага апарату | 10 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 45 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 300 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.2 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 341 мм |
| Довжина | 546 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| ПВ (при 40°C) | 25 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 990 ₴



