м. Київ, вул. Мрії (Академіка Туполева) 17Ж, Київ, Україна
+380 (99) 480-79-10
+380 (44) 400-04-04
вверхвниз

Апарат для плазмового різання Jasic CUT-100 SC (L2S72) EVO20
- В наявності
- Код: CUT.L2S72_k
109 900 ₴
+380 (99) 480-79-10
Загальний (+viber).
- +380 (44) 400-04-04Самовивіз НЕДОСТУПНИЙ.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
EVO20 – лінійка сучасних зварювальних апаратів від компанії Jasic. Це одразу візуально відстежується по новому дизайну обладнання, насамперед екрану під кутом 45°. Таке рішення допомагає зручно і швидко відстежувати потрібну інформацію в тому положенні, в якому знаходиться зварник на даний момент. Тепер не потрібно присідати, або нахилятись, щоб побачити значення тих чи інших параметрів зварювання.
Окрім нахилу екрану обладнання EVO20 зазнало змін в порівнянні з іншими апаратами Jasic в наступному:
збільшений екран з використанням технології ClearVision, що підвищує чіткість зображення на екрані та його видимість під променями сонця
особлива конструкція внутрішніх компонентів для збалансованої системи охолодження повітряним потоком
підвищена енергоефективність, що дозволяє знижувати електроспоживання у режимі очікування приблизно до 50 Вт
Jasic CUT-100 SC (L2S72) EVO20 - це інверторний апарат для повітряного плазмового різання, який відмінно підійде для виїзних ремонтних бригад, оскільки він відразу постачається з компресором та на візку, який зручно пересувати. Проте варто зазначити, що компресор, який входить у комплект, не дозволить отримати максимум від потужності плазморізу, у стаціонарних умовах радимо використовувати повнорозмірний компресор з ресивером. Також окрім плазмового різання обладнання виконує ручне дугове зварювання (MMA).
Основні функції та особливості:
повітряно-плазмове різання CUT (20 - 100А)
ручне дугове зварювання MMA (50 - 280А)
режими різання: 2Т/4Т
повна комплектація з компрессором та візком
Панель керування складається з ручки-енкодера та чотирьох кнопок. Ручкою виставляється значення сили струму. При натисненні на неї та недовгого тримання, відкривається технічне меню. Помаранчевою кнопкою обираються режими роботи:
різання суцільних матеріалів
різання сітки
ручне дугове зварювання
Інші кнопки відповідають за:
вибір режиму подавання повітря (внутрішнє/зовнішє)
вибір режиму різання 2Т/4Т
тест подавання газу
Характеристики джерела:
напруга живлення 400В ± 15%
товщина чистового різання 25 мм
товщина розділового різання 40 мм
підпал дуги пневмоконтактний
Характеристики компресора:
напруга живлення 400В ± 15%
продуктивність: 150 л/хв.
габаритні розміри (Д х Ш х В): 547 х 230 х 318 мм
вага: 21 кг
Комплектація:
Jasic CUT-100 SC (L2S72) EVO20 – 1 шт.
компресор AP-150 (A0S1) – 1 шт.
візок TR-01 (T0S11) – 1 шт.
плазмотрон IPT100 – 1 шт.
клема маси з кабелем – 1 шт.
електродотримач з кабелем – 1 шт.
фільтр-регулятор – 1 шт.
шланг – 1м.
інструкція (паспорт) – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jasic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Вага апарату | 23 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 100 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Напруга холостого ходу | 325 В |
| Номінальна споживана потужність | 14.9 кВт |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Висота | 416 мм |
| Довжина | 626 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| ПВ (при 40°C) | 40 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 900 ₴



