
Апарат плазмового різання EX-TRAFIRE 45SD 400В (без різака) THERMACUT
- В наявності
- Код: EX-2-001-030
63 620 ₴
- +380 (44) 400-04-04Самовивіз НЕДОСТУПНИЙ.
Плавн. регул. струму P=6.48kBA, Iрег =20-45А, 45A-80%ПВ, Sр.max=25 (12) мм.
Професійна універсальна система плазмового різання - EX-TRAFIRE 45SD Thermacut (Термакат)― трифазний інверторний джерело плазмової різки виробництва THERMACUT® з синергетичним управлінням і повітряним охолодженням пальника.
Особливості:
- плавне регулювання струму
- P=6,48 kBA,
- Ірег =20-45А, 45A-80%ПВ,
- Ѕр.max=25 (12) мм
Проста у використанні установка зручна настройка параметрів високий показник потужності Механізоване або ручне різання
2-е покоління систем для ручного плазмового різання. особливості та переваги:
- найвищий робочий цикл у класі;
- краще співвідношення потужності і ваги;
- проста ручна настройка. Швидке і надійне кріплення до систем ТСЅ
- різак з гнучким кабелем
- можливість строжки, універсальність і гнучкість;
- лідер у своїй галузі, інвестиційні витрати в порівнянні з прибутковістю
- Однофазний джерело живлення для плазмового різання автоматично перемикає регулює вихідний струм залежно від вхідної напруги (120 В / 230 В).
Функції: Різання, строжка, різка решіток Високоточна різання РК Дисплей
Переваги: Значне зниження витрат Збільшення терміну служби витратних матеріалів.
Плазмове джерело EX-TRAFIRE® 55SD не комплектується ручними плазмовими різаками . Додатково замовляти FHT-EX45TTH довжиною 5, 8 і 15 м.
Характеристики
| Метод плазмового різання | Повітряно-плазмовий |
| Робочий цикл | 1ф 32А – 100% ПВ, 45А-50% ПВ 3ф 45А- 80% ПВ, 40А – 100% ПВ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Чеська Республіка |
| Тип застосування | Автоматичний |
| Максимальна ріжуча здатність | 25 мм |
| Максимальна загальна вага | 12 кг |
| Напруга живильної мережі | 380 В |
| Максимальний струм | 55 А |
| Мінімальний струм | 30 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга холостого ходу | 170 В |
| Номінальна споживана потужність | 6.48 кВт |
| Тип апарата | Мобільна |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Охолодження різака | Повітряне |
| Витрата повітря | 270 куб.м/год |
| Ширина | 177 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 228 мм |
| Довжина плазмового різака | 5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermacut |
- Ціна: 63 620 ₴


