Rogue ES 250i – це джерело живлення для зварювання покритими електродами методом MMA (включаючи целюлозний електрод) та зварювання Live TIG.
Завдяки максимальній вихідній потужності 250 А в поєднанні з високим робочим циклом, Rogue ES 250i забезпечує потужність для виконання широкого спектру зварювальних завдань, від ремонту та технічного обслуговування до проектів з виробництва важких матеріалів.
Апарат має кілька налаштувань, таких як Hot Start та Arc Force, для налаштування дуги відповідно до бажаних уподобань та типу електрода. Спеціальний режим 6010 забезпечує додаткову потужність для керування целюлозними електродами для отримання результатів преміум-якості.
Компактні розміри всієї лінійки ESAB Rogue дозволяють зручно переміщатися між робочими станціями або будівельними майданчиками, допомагаючи вам максимізувати ефективність та продуктивність. Створені з урахуванням довговічності, вони мають міцну конструкцію, яка витримує суворі умови інтенсивного використання. Від міцного корпусу до надійних внутрішніх компонентів, кожен аспект розроблений для тривалої надійності у складних робочих умовах.
Особливості:
- Високі вихідні параметри та робочий цикл
- LiveTIG ™ для надійного та безпечного запалювання дуги TIG
- Функції Hot Start та Arc Force для ще кращого контролю зварних процесів
- Висока енергоефективність
- Чудова продуктивність дуги
- Цифровий інтерфейс користувача з яскравим дисплеєм
- Міцна конструкція корпусу
- Додатковий пульт дистанційного керування для підвищення продуктивності в польових умовах
- Високоякісний тримач для електродів у комплекті
Галузі:
- Ремонт та технічне обслуговування
- Промислове та загальне виробництво
- Сталеві монтажники
- Легке виготовлення
- Загальне виробництво
Процеси:
- Зварювання GTAW (TIG)
- SMAW/MMA (паличка)
| Специфікації | |
|---|---|
| Вхідна напруга | 400 В ±15 %, 3 Φ, 50/60 Гц |
| Зварювальна потужність GTAW (TIG) | 250 A 20,0 В при робочому циклі 40 % 204 A 18,1 В при робочому циклі 60 % 158 A 16,3 В при робочому циклі 100 % |
| Потужність зварювання SMAW/MMA (зварювальний електрод) | 250 A30,0 В при робочому циклі 40 % 204 A28,1 В при робочому циклі 60 % 158 A26,3 В при робочому циклі 100 % |
| Діапазон налаштувань | 20,4-30 В (10-250 А) 10,4-20 В (10-250 А) |
| Напруга холостого ходу | 13,7 В постійного струму |
| Коефіцієнт потужності при максимальному струмі | 0,85 |
| ККД при максимальному струмі | 82% 86% |
| Робоча температура | від -10 до +40 °C |
| номінальний кВА | 10 кВА |
| Клас корпусу | IP23S |
| Сертифікація | CE |
| Розміри, Д х Ш х В | 477 x 188 x 360 мм |
| Вага | 14,3 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
- Ціна: 66 312 ₴

